ورود

ورود

You are here:خانه»دوربین های مدار بسته»دوربین تحت شبکه دیجیتال IP Camera»دوربین مدار بسته صنعتی تحت شبکه :

دوربین مدار بسته صنعتی تحت شبکه :

دوربین مدار بسته صنعتی (باکس) تحت شبکه شکل مکعبی داشته و جهت نمایش تصاویر نیازمند اتصال لنز به آن می باشد که لنز انتخابی بایستی متناسب با رزولوشن خود دوربین باشد بدین معنی که در دوربینهای مگا پیکسل از لنزهای مگا پیکسل استفاده می گردد.

 دوربینهای صنعتی IP دارای رزولوشنهای مختلف از D1 تا 5 مگا پیکسل و بالاتر بوده که هر چه رزولوشن بالاتر باشد کیفیت تصاویر ایجاد شده بالاتر خواهد بود. بعنوان مثال رزولوشن دوربین 1 مگا پیکسل برابر 800*1280 و رزولوشن دوربین 3 مگا پیکسل برابر  1536*2048 می باشد.

 بیشتر دوربینهای صنعتی بدون لنز می باشند و به این جهت به آنها دوربین صنعتی گفته می شود که با توجه به نیاز می توان از لنزهای متفاوتی مانند لنز ثابت یا فیکس، لنز وری فوکال با فاصله کانونی متغییر و یا لنز زوم استفاده نمود. از دوربینهای صنعتی در فضای باز و فضای داخل استفاده می گردد. برای نصب دوربین در فضای باز از کاور جهت حفاظت از باران و گرد و خاک استفاده می گردد.

دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته ارشیا الکا - فعال در زمینه دوربین مداربسته و سیستم های حفاظتی، نظارتی، تردد و ایمنی می‌باشد که تاکنون تواسته با اتکا به دانش پرسنل خود، پروژه های زیادی را در سطح ملی اجرا نماید. تلفن تماس: 02188245724